Zazielenianie biura – doniczki i rośliny idealne do Twojego miejsca pracy

Rośliny w biurze poprawiają wydajność, koją nerwy oraz wpływają na wizerunek firmy oraz zdecydowanie polepszają samopoczucie przebywających w pomieszczeniach. Przewagę zielonych biur już zbadało Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Jeżeli poszukujesz ogrodnika do biura i chcesz zazielenić przestrzeń pracy to zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami!

Nasza firma rodzinna działa od 1991r i od tego czasu ciągle się rozwija. Jedną z gałęzi naszego przedsiębiorstwa jest sklep ogrodniczy, w którym znajdziesz nie tylko doniczki, ale również przeróżne rośliny. Prowadzimy zazielenienia biurowców zarówno bezpośrednio u naszych klientów, ale również wysyłamy wszystko do sadzenia lub nawet posadzone rośliny! 

donica z sanseverią

Rośliny do biura

Pomożemy zarówno w doborze donic, jak i roślin. Posiadamy swój internetowy sklep z wysyłką kwiatów doniczkowych, więc wiemy jak dokładnie zabezpieczyć rośliny do wysyłki, więc nawet jeśli potrzebujesz roślin do swojego biura to z chęcią ją wyślemy. 

Możemy również wysłać potrzebną ziemię, keramzyt  oraz nawozy, które będą zasilać Twoje rośliny przez kilka miesięcy 

Co dają rośliny w biurze?

Kwiaty we wnętrzach znacznie poprawiają aurę w każdym miejscu, gdzie się pojawią. Sprawiają, że w danych przestrzeniach zdecydowanie lepiej spędza się czas. Dodatkowo mają pozytywny wpływ na jakość powietrza.
Najbardziej nas cieszą potwierdzające te słowa, opinie naszych klientów, którzy twierdzą, że zdecydowanie lepiej czują się gdy zazielenili swoje biur, czy recepcje. 

donica z areca - palmą do biura
donica Siena z palma Areka

Jakie wybrać rośliny do biura 

Zazwyczaj jako rośliny do biura polecamy tak zwane żelazne rośliny, czyli kwiaty które potrafią znieść naprawdę dużo. Nie obrażają się gdy nie zostaną podlane, nie wymagają zraszania, oraz nie muszą stać w słonecznym miejscu. 

Poniżej rośliny, które z pewnością odnajdą się większości biur i przeżyją z pewnością wiele:

  • zamikulkas – zamia
  • sanseveria – szable
  • monstera
  • areca
  • grubosz
  • bluszcze
sanseveria do biura

Donice do biura

W swojej ofercie sklepu internetowego mamy setki, jak nie tysiące donic – oferta ciągle się rozszerza. Dopasujemy kształt oraz wymiary, dobierzemy donice do każdego biura! 

Mamy w swojej ofercie naprawdę niezwykłe donice, sprawimy że w swoim biurze będziesz mógł postawić donice z cortenu – a raczej z imitacji cortenu, które nie pobrudzą podłogi, ale dzięki specjalnie strukturze włókna szklanego odwiedzające osoby nie spotrezgąs się, że to nie jest prawdziwa stal corten! 

Donice z imitacją betonu

We wnętrzach nie praktykuj się użycia donic z betonu – ciężkie oraz przepuszczające wodę, ale mamy również na to sposób. Nasze donice wyglądają świetnie i spokojnie można je ustawić z łatwością w biurze oraz przestrzeni publicznej

Jeżeli nigdzie nie możesz znaleźć rozmiaru, ani wzoru to przygotujemy dla Ciebie specjalnie donie na wymiar z materiału i kolorze który Ty wybierzesz!

You may also like