Kwiaty doniczkowe do aranżacji wnętrz

Oferujemy kwiaty doniczkowe do aranżacji wnętrz. Jeśli więc potrzebujesz rośliny do aranżacji biura, apartamentu lub hotelu, zgłoś się do nas. Wybierzemy odpowiednie rośliny doniczkowe, które idealnie wkomponują się w projektowaną przestrzeń. Wśród propozycji mamy szeroki asortyment roślin domowych i tropikalnych z całego świata. Dostępne w atrakcyjnych cenach, zachwycają mnogością, soczystych barw, wielkością oraz pokrojem. Dobierzemy również do nich pasujące duże donice lub te mniejsze. A wszystko to dostarczymy bezpośrednio pod wskazany adres.


co możemy dla Ciebie zrobić

Duże donice

Dopasujemy donice do Twojego ogrodu lub pomieszczenia

Sklep z roślinami

Wyślemy do Ciebie rośliny które odmienią Twoje wnętrze

Aranżacje

Wzbogacimy Twoją przestrzeń o kilka znaczących dodatków

Łatwe w uprawie rośliny do biura, hotelu, restauracji

Rośliny łatwe w uprawie są idealne do aranżacji ogólnodostępnych przestrzeni np. korytarzy, lobby, czy przestronnego hallu, a także biur, hoteli czy restauracji. Dzięki małym wymaganiom i umiejętności przystosowania się do warunków otoczenia, nie potrzebują wiele uwagi. W asortymencie posiadamy rośliny doniczkowe pasujące do aranżacji w stylu m.in.: nowoczesnym, minimalistycznym, awangardowym, industrialnym, loftowym czy tradycyjnym. Dobieramy rośliny odpowiednio do charakteru oraz przeznaczenia wnętrza, a także warunków oświetleniowych, temperatury i wilgotności powietrza. 

Eleganckie rośliny do biura oczyszczające powietrze

Rośliny do biura mogą pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i oczyszczać powietrze z toksyn. Wiele z oferowanych przez nas kwiatów absorbuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia biurowe, a także potrafi wychwytywać drobinki kurzu i zanieczyszczeń. Doskonałym przykładem jest np. paproć, która dobrze rośnie zarówno w jasnych, jak i zacienionych miejscach. Kolorowe aglaonemy, wysokie figowce, czy szybko rosnące zielistki to również dobre propozycje pięknych roślin biurowych.

Duże rośliny stojące: palma, juka, sansevieria

Potrzebujesz dużą roślinę, którą postawisz w rogu pomieszczenia albo na jego środku? Zobacz ofertę dużych roślin stojących, które dzięki pokaźnym rozmiarom idealnie wypełnia puste przestrzenie, nadając wnętrzu charakteru. Wybieraj spośród szerokiej oferty lubiących słońce palm w doniczce, odpornych na zaniedbania sansevierii, podobnej do trawy juki czy eleganckich monster o dużych, soczyście zielonych liściach.