Donice ze stali

Donice ze stali to świetny sposób na aranżację przestrzeni w miejscach publicznych np. w parkach, na skwerach czy przystankach autobusowych. Idealnie sprawdzą się również do dekoracji ogródków letnich w kawiarniach i restauracjach, balkonów i tarasów. Wykonane ze stali o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne np. deszcz, wysokie i niskie temperatury, czy słońce mogą stać na zewnątrz przez cały rok. Oferujemy donice stalowe montowane poprzez przykręcenie do podłoża, zabetonowanie lub postawienie.

donice ze sali cortenowej

Duże donice stalowe: prostokątne, podłużne, okrągłe, kwadratowe

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór dużych donic ze stali dostępnych w różnych kształtach m.in. okrągłe, kwadratowe, prostokątne i podłużne. Istnieje również możliwość zamówienia donicy na wymiar o nietypowych kształtach oraz rozmiarach. Oferujemy donice ze stali dostępne m.in. w kolorze czarnym, szarym, brązowym. Dzięki tak bogatej ofercie donic do kwiatów, z łatwością udekorujesz zarówno duże, jak i małe przestrzenie. 

Metalowe donice miejskie

Metalowe donice miejskie to nieodłączny element dekoracji przestrzeni w stylu industrialnym. Zachwycają prostą formą, doskonałą jakością materiałów i precyzyjnym wykończeniem. W asortymencie dostępne są duże i małe donice w całości wykonane z metalu, bądź z elementami drewnianymi np. impregnowanym i lakierowanym drewnem egzotycznym, z jesionu lub jodły. Metalowe donice doskonale nadają się do dekoracji nie tylko parków, ale i osiedli mieszkaniowych czy placów zabaw, gdzie połączone z ławką stworzą przyjazne rodzinom miejsce do relaksu i odpoczynku.

Sprawdź tez nasze propozycje na duże donice.