Donice ogrodowe

Donice ogrodowe to wyjątkowe element dekoracyjny, który potrafi nadać przestrzeni odpowiedniego charakteru. Oferujemy nowoczesne donice do dużych i małych roślin ogrodowych, które wykonane są z odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych materiałów np. betonu, włókna szklanego, stali nierdzewnej czy drewna.

Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach, pasują do ogrodów, balkonów i tarasów aranżowanych w różnych stylach. Stawiane w różnych konfiguracjach pomogą stworzyć zaciszne miejsca w przydomowym ogrodzie, oddzielić stoliki w hotelowej kawiarni czy udekorować duży taras. 

donice podświetlane led do domu i do ogrodu

Podświetlane donice do ogrodu, na balkon i taras

Podświetlane donice na balkon i taras to świetne rozwiązanie nie tylko na dekorację ogrodu, ale i jednoczesne jego oświetlenie. Jeśli nie masz możliwości podłączenia dodatkowego oświetlenia, np. w odległym kącie ogrodu, wykorzystaj mrozoodporne donice podświetlane LED. Ustawione na tarasie, wzdłuż ogrodowej ścieżki lub oczka wodnego stworzą niesamowity nastrój. Wyposażone w system odprowadzania wody, umożliwiają uprawę roślin bez obawy zalania podświetlanej podstawy tej nowoczesnej donicy geometrycznej.

Donice na wymiar na indywidualne zamówienie

Potrzebujesz dużej donicy do ogrodu o niestandardowych wymiarach lub kształcie? Skorzystaj zatem z naszej oferty donic ogrodowych na wymiar. Przygotujemy dla Ciebie projekt odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom. W razie potrzeby podpowiemy również jaka donica będzie odpowiednia do biura lub domu, a na co zwrócić uwagę wybierając donicę do ogrodu. W asortymencie posiadamy szeroki wybór donic ze stali, z betonu, plastiku i włókna szklanego.

Stylowe i eleganckie donice do roślin ogrodowych

Oferujemy stylowe i eleganckie donice, dzięki którym z łatwością stworzysz przytulne miejsce do odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi, a także elegancką przestrzeń do pracy i rozmów biznesowych. Duże i ciężkie donice z betonu idealnie sprawdzą się do wyższych roślin, a te wykonane ze stali podkreślą charakter minimalistycznych ogrodów. Do podłużnych donic pasują niewielkie krzewy lub drzewka, np. tuje, które ustawione obok siebie posłużą do m.in. rozdzielenia dużej przestrzeni lub utworzenia niskiego żywopłotu.