Donice na taras

Jeżeli szyukasz ciekawych donic tarasowca, to koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy! Mamy wiele modeli dużych donic, znajdzie u nas miedzy innymi:

Przede wszystkim wszystkie nasze donice ogrodowe są produktem wysokiej jakości i będą znakomicie wyglądały na Twoim balkonie, tarasie, czy w ogrodzie na dachu przez wiele, wiele lat!

Donice na taras na zamówienie

Jeżeli potrzebujesz do swojego projektu niespotykaną donice na wymiar, to ją również wykonamy – nie ważne, czy potrzebujesz donicy 1m, czy 2.79m – możemy ją dostarczyć na Twój taras lub do Twojego ogrodu.

Lekkie donice na taras

Warto pamiętać, że nie wszystkie donice możemy ustawić na tarasach, balkonach czy na dachach budynków – część dużych donic nie będzie się nadawała ze względu na swoją masę – dlatego należy wziąć pod uwagę materiały, które nie będą tak ciężkie jak stal lub beton.

Mamy możliwość przygotowania donic z imitacji zarówno betonu, jak i donice cortenowe. Donice wykonane z włókna szklanego o strukturze betonu lub cortenu będą wyglądały równie dobrze, jak nie lepiej niż oryginalna donica betonowa lub donica stalowa. Będą miały jednak dużą nad nimi przewagę – będą o wiele lżejsze oraz zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu. Donice z włókna szklanego są tak proste w czyszczeniu, jak donice szkliwione.

Jeżeli potrzebujesz dużej donicy z wysokiej jakości laminatu, to też jesteśmy w stanie taką wykonać pod wymiar. Jeżeli chodzi o gładkie i lakierowane włókno szklane, to dostarczymy donice w dowolnym kolorze, może to być zarówno rażący róż, jak i donica grafitowa, czy np. biała prostokątna donica.

Duży wybór donic

Odwiedź nasz sklep aby przekonać się, że donice nie muszą być nudne – geometryczne kształty donic mogą naprawdę zadziwić! Stylowe donice to zdecydowanie nasza mocna strona, tak jak donice wysokiej jakości! Zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę naszą ofertę.

nowoczesne donice na taras
donica ogrodowa
duza donica geometryczna volcano

Donice dla zapylaczy

Jeżeli nie jest Ci obojętny los naszej planety to powinna Cię zainteresować nasza akacja tworzenia donic dla zapylaczy – dzięki którym tworzymy naturalne schronienia dla dzikich pszczół (te dzikie nie gryzą!) oraz innych pożytecznych owadów, bez których nasze rośliny sobie nie poradzą!

donice na taras

You may also like