Strona główna » Geometryczne donice do salonu i ogrodu

Geometryczne donice do salonu i ogrodu

Odpowiednio dobrane donice do salonu potrafią podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza oraz wydobyć piękno posadzonych w nim roślin. Oferujemy szeroki asortyment donic z różnych materiałów np. włókna szklanego, materiały imitującego beton czy plastiku. Wykonane z najwyższa starannością pięknie komponują się we wnętrzach w stylu np. nowoczesnym, loftowym, prowansalskim, klasycznym, industrialnym. Dostępne w wielu rozmiarach, pasują zarówno do małych kwiatów doniczkowych, jak i do dużych roślin np. monster, palm czy dracen.

Zamówienia realizujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli potrzebujesz zamówić donice w ilościach hurtowych lub niestandardowych wymiarach i kształtach, zobacz naszą ofertę dla firm.

sprawdź koncie w naszym sklepie naszogrodniczy.pl

Oferujemy również donice na zamówienie. 

duża donica geometryczna
donica ogrodowa bari
donica ogrodowa
duza donica alma
duza donica vaso

Geometryczne donice w kolorach bieli, czerni i szarości

Geometryczne donice to najmodniejszy dodatek nowoczesnych aranżacji wnętrz. Wykonane ze stali, plastiku i włókna szklanego doniczki zachwycają bryłą w kształcie wielokątów np. sześcianu czy graniastosłupa.

Idealnie komponują się zarówno w przestrzennych wnętrzach np. na tarasie, w salonie czy sypialni, jak i w węższych korytarzach czy na klatkach schodowych. Dostępne w uniwersalnych kolorach szarości, czerni i bieli pasują do wnętrz w każdym stylu. 

Wysokie donice na kwiaty do salonu

Wysokie donice na kwiaty to idealna propozycja dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią w mieszkaniu. Postawione w towarzystwie kwietników oraz doniczek o różnej wysokości, stworzą wyjątkowe kompozycje roślinne.

Dla zapewnienia optymalnych warunków do rozwoju kwiatów domowych, nasz donice wyposażone są w odpowiednio umiejscowione otwory odpływowe. Umiejscowione w odpowiednich miejscach, pozawalają na swobodną cyrkulację wody i powietrza w podłożu, zapobiegając jego przelaniu. 

Nie znalazłeś dla siebie rozmiaru i wzoru? Możemy wykonać dla Ciebie specjalną dużą donicę na wymiar!