Big Green Egg – legendarny grill ceramiczny

Big Green Egg –  grill ceramiczny kamado

W asortymencie posiadamy również grille ceramiczne Big Green Egg, które idealnie sprawdzą się do wędzenia, pieczenia, gotowania i grillowania na świeżym powietrzu. Opływowy kształt, nieregularna faktura, ceramiczna pokrywa z kominem i wskaźnikiem temperatury, a do tego stalowy ruszt i pojemna komora ogniowa – to właśnie cechy wyróżniające piece kamado. Wprowadzone innowacje technologiczne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza,które gwarantują m.in. równomierne smażenie, a także niesamowity smak przyrządzanych potraw.

big green egg
wspólne gotowanie w ogrodzie
gotowanie w ogrodzie
wspólne grilowanie na big green egg
warzywa z grilla big green egg
BGE
big green egg grill

Ceramiczny grill węglowy z pokrywą

Wszystkie dostępne modele grillów BGE opalane są węglem drzewnym. Optymalna konstrukcja, masywna pokrywa oraz zastosowane rozwiązania technologiczne, pozwalają na znaczne ograniczenie zużywanego opału oraz wytwarzanego popiołu. Wysokiej jakości ceramika opracowana przez NASA zatrzymuje ciepło wewnątrz, dzięki czemu grill jest gotowy do użycia nawet w ciągu 15 minut po rozpaleniu ognia. A co najważniejsze ceramiczna powłoka nie nagrzewa się z zewnątrz, co jest szczególnie ważne, gdy w pobliżu znajdują się dzieci.

Zobacz pełną ofertę grillów ceramicznych Big Green Egg i wybierz jeden dla siebie.

Wygodne grillowanie w ogrodzie, na balkonie i tarasie przez cały rok

Lubisz gotowanie na świeżym powietrzu? Dzięki wysokotemperaturowym grillom wykonanym z ogniotrwałej ceramiki, możesz cieszyć się sezonem grillowym przez cały rok. Z łatwością przyrządzisz owoce morza, usmażysz hamburgery, soczystego kurczaka czy ugotujesz aromatyczny gulasz. Świetnie sprawdzi się również w przygotowywaniu potraw w myśl idei Slow Food. A własnoręcznie upieczona pizza, zapiekanka czy chleb z pewnością zrobi furorę wśród domowników i znajomych.